Microsoft_Office-LinkedIn-590x611

Linkedin Şirket Sayfalarında Yeni Özellik; Showcase Pages

Sosyal iş ağı Linkedin, 3 milyondan fazla şirket sayfası için yeni özelliği “Showcase Pages”i resmi blog sayfasında duyurdu. Bu güncelleme ile birlikte şirketler birden fazla ürününü ya da hizmetini ayrı sayfalarda öne çıkarabilecek ve takipçilerinin ilgilendikleri belli ürünler hakkında doğrudan bilgi alabilmesini sağlayabilecekler.

showcase-pages

Şirketlerin tek sayfadan tüm ürünleri hakkında bilgi ve haber paylaşmalarından doğan karışıklığı önlemek amacıyla geliştirilen yeni özelliği kullanmak için şirketler ek bir ücret ödemeden 10 adede kadar “Showcase Pages” oluşturabilecek. Sektör seçiminden sonra “düzenle” sayfasında “Showcase Page yarat” butonundan işlemi tamamlayarak kolayca “Showcase Pages”  oluşturabilecek. Bu sayede şirketler yayınlarını hızlıca paylaşmaya başlayabilecek, işletmelerinin farklı yönlerini öne çıkarabilecek ve aynı zamanda doğru kitleye ulaşma imkanı bulabilecek.

Birkaç güne kadar aktif olacak “Shocase Pages” özelliği ile bireysel kullanıcıların, şirketlerin belli ürünleri hakkında paylaştığı içerikleri takip edebilmeleri için oluşturulan “Showcase Pages”den ilgilendikleri ürün sayfasını takip etmeleri gerektiğini de belirtelim.

Microsoft OfficeAdobe Marketing Cloud ve HP Converged Infrastructure gibi birçok ürünü bulunan markaların Linkedin’in yeni özelliği Showcase Pages’i kullanarak oluşturdukları şirket sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın